Δύο όμορφα γκολ, άλλες 2 ή 3 κλασσικές ευκαιρίες, ένα 1ο ημίχρονο 100% ΠΑΣ Κύψελος στον αγώνα του Ξυλοκάστρου!

Με νίκη και τελικό σκορ 2-1 έληξε χθες το απόγευμα στο Ξυλόκαστρο η αναμέτρηση ανάμεσα στις ομάδες ΠΑΣ Κύψελος – “Ηρακλής” Ξυλοκάστρου. Ο νικητής ΠΑΣ Κύψελος περιγράφει τον αγώνα ως εξής: “Δύο όμορφα ⚽, άλλες 2 η 3 κλασσικές ευκαιρίες για ⚽, ένα 1ο ημίχρονο 100% Κύψελος, και παίζοντας με δύναμη όλο το παιχνίδι, ήταν τα highlights από το χτεσινό ντέρμπι 👊🏼

⚽ 12′ Δημάκης με επέλαση και έξυπνο πλασέ με φανταστική ασσίστ από Αραπογλου, Μιτρακος

⚽ 21′ Οικονόμου με το αριστερό από το ύψος της περιοχής μετά από ασσίστ του Αραπογλου

Θέλουμε γρήγορη ανάρρωση για τον Παναγιώτη Καντιλιερακης. Γιατί για την #kypselara ο Παναγιώτης είναι ψυχή ❤️. Και σε όλα τα παιδιά, γρήγορα μαζί μας: Μανώλη, Παύλο, Izzy, Γιάννη, Μίμη.

Οι σταρ του αγώνα ήταν όλη η ομάδα, αλλά ξεχώρισαν Βλάχος, Αραπογλου, Τσοχανταρης, και Δημάκης. Ο Βλάχος όμως ήταν φανταστικός 💛🖤

Ευχαριστούμε το πλήθος των φιλάθλων που ακολούθησαν την ομάδα 🙏🏻”

Το επόμενο ματς με τους Αγίους στο Λέχαιο 26/10/2024.