Με ισοπαλία έληξε ο αγώνας ανάμεσα στον ΠΑΣ Κόρινθο και την ΑΕ Μυκόνου, για την 12η αγωνιστική

Με ισοπαλία 2-2 έληξε ο σημερινός αγώνας ανάμεσα στον ΠΑΣ Κόρινθο και την ΑΕ Μυκόνου, για την 12η αγωνιστική .  Αρχικά στο παιχνίδι ο ΠΑΣ προηγήθηκε με 2-0  και όπως ο ίδιος αναφέρει ακόμη στο FB :”Το πρώτο ημίχρονο έληξε 0-0 χωρίς ιδιαίτερες φάσεις στις 2 εστίες. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν το ενδιαφέρον σε όλο το παιχνίδι. Το σκορ άνοιξε στο 46’ ο Ζαχαράκης για να κάνει 3 λεπτά αργότερα ο Δερμιτζάκης το 2-0 ! Οι δυνατοί άνεμοι δεν επέτρεψαν να παιχτεί καλό ποδόσφαιρο. Η Μύκονος μείωσε στο 55’ σε 2-1. Η φάση που έκρινε το ματς ήταν στο 86’ όπου μείναμε  με 10 παίκτες και από την φάση του φάουλ ήρθε το 2-2 με κεφαλιά για την Μύκονο.