Δείτε όλους τους αγώνες ποδοσφαίρου των τοπικών μας ομάδων που θα διεξαχθούν από την 3η έως την 9η αγωνιστική

Σύμφωνα με το πρόγραμμα της Ε.Π.Σ Κορινθίας οι αγώνες συνεχίζονται ως εξής :

3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
27/11/22, 11:30 Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου – : – Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
27/11/22, 11:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Δάφνη Πουλίτσας
27/11/22, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
27/11/22, 11:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/12/22, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου – : – Πανευρωστινιακός
4/12/22, 11:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Αετός Κρυονερίου
4/12/22, 11:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Αγ. Γεώργιος
4/12/22, 11:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/12/22, 11:30 Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου – : – Αγ. Γεώργιος
11/12/22, 11:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – ΑΟ Περαχώρας
11/12/22, 11:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
11/12/22, 11:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Δάφνη Πουλίτσας
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
18/12/22, 11:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
18/12/22, 11:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
18/12/22, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – Πανευρωστινιακός
18/12/22, 11:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
8/1/23, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου – : – ΑΟ Περαχώρας
8/1/23, 11:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Δάφνη Πουλίτσας
8/1/23, 11:30 Λυκοποριάς Πανευρωστινιακός – : – Προοδευτική Περιγιαλίου
8/1/23, 11:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Αετός Κρυονερίου
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
15/1/23, 11:30 Άσσου Προοδευτική Περιγιαλίου – : – Φωκάς Αρχ. Κλεωνών
15/1/23, 11:30 Γιάννης Στέφας ΑΟ Περαχώρας – : – Οφέλτης Αρχ.Νεμέας
15/1/23, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – Δάφνη Πουλίτσας
15/1/23, 11:30 Ανατολικής Τραγάνας Αετός Κρυονερίου – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
22/1/23, 11:30 Στάδιο Βέλου Δάφνη Πουλίτσας – : – Πανευρωστινιακός
22/1/23, 11:30 Πετρίου Οφέλτης Αρχ.Νεμέας – : – Αετός Κρυονερίου
22/1/23, 11:30 Αρχαίας Κορίνθου Αγ. Γεώργιος – : – ΑΟ Περαχώρας
22/1/23, 11:30 Αγίου Βασιλείου Φωκάς Αρχ. Κλεωνών – : – Βελλερεφών Αρχ. Κορίνθου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here