Ο Βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Π -Σ Γιώργος Ψυχογιός βρέθηκε χθες το πρωϊ στη Νεμέα και το Σπαθοβούνι όπου μαζί με τον Σταύρο Αραχωβίτη, πρ.Υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης και τομεάρχη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ είδαν τις ζημιές από τους πρόσφατους παγετούς στις καλλιέργειες των δύο αυτών περιοχών.
Μαζί μας ο πρ. Πρόεδρος του ΕΛΓΑ και συντονιστής του Τμ. Αγροτικών, Φάνης Κουρεμπές
και μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Νεμέας και Κορίνθου.![](https://hmerisiakorinthou.gr/wp-content/uploads/2021/04/177913523_3818788004843277_3357666502591311705_n.jpg)
και μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Νεμέας και Κορίνθου.
![](https://hmerisiakorinthou.gr/wp-content/uploads/2021/04/177913523_3818788004843277_3357666502591311705_n.jpg)