![438100121_837056261794531_1407024662651065121_n](https://hmerisiakorinthou.gr/wp-content/uploads/2024/05/438100121_837056261794531_1407024662651065121_n-696x696.jpg)
Εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Μαϊου στο Πολιτιστικό Κέντρο Κιάτου για όσους θέλουν να προσφέρουν αίμα στους συνανθρώπους τους που το έχουν ανάγκη. Διοργανωτής ο Δήμος Σικυωνίων.
Εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Μαϊου στο Πολιτιστικό Κέντρο Κιάτου για όσους θέλουν να προσφέρουν αίμα στους συνανθρώπους τους που το έχουν ανάγκη. Διοργανωτής ο Δήμος Σικυωνίων.